Hlavní strana > Aktuality

Aktuality

Káva Nicola nyní v ArtBaru na Štefánikové

Po CargoGallery dobyla káva Nicola další kulturní prostor. Tentokrát divadlo a hudební klub ArtBar Druhý Pád v Brně na Štefánikové 1 - na křižovatce ulic Kotlářská, Lidická, Pionýrská a Štefánikova (vchod je ve skutečnosti z ulice Kotlářská).

Káva Nicola na Mezinárodním vánočním festivalu

V neděli 29. 11. 2015 Vás srdečně zveme k návštěvě dobročinného Mezinárodního vánočním festivalu pořádaného Asociací partnerů diplomatického sboru (DSA). Letošního ročníku se zúčastní velvyslanectví 43 zemí včetně Portugalska, na jehož stánku můžete zakoupit také kávu Nicola. Výtěžek ze vstupného a zakopeného zboží bude předán českým charitativním organizacím.

Káva Nicola v Kavárně a Pekařství Zastávka

Káva Nicola v CargoGallery

Káva Nicola na dni portugalské kultury v Rudolfinu

Dne 10. 6. 2015 měli návštěvníci jazzového koncertu u příležitosti Dne Portugalska možnost ochutnat mezi řadou portugalských vín a specialit také kávu Nicola

Káva Nicola na e-shopu i-kavarna.cz

Kávu Nicola pro svůj domácí kávovar si můžete nově objednat v novém internetovém obchodě  i-kavarna.cz a následně vychutnat v pohodlí domova.

Portugalský den v kavárně Mezzanine

Ve středu 2. 10. 2013 se bude v Mezzanine Café konat portugalský den. Akce je součástí brněnského Týdne kávy a užít si můžete kávu Nicola, portugalské víno, zákusky nebo třeba koncert skupiny Canastera.

Káva Nicola na e-shopu De Sonho

Kávu Nicola pro svůj domácí kávovar si můžete nově objednat v novém internetovém obchodě De Sonho a následně vychutnat v pohodlí domova.

Ochutnejte kávu Nicola v Galeryji 9 na Lidické

Od dubna se bude v kavárně Galeryje 9 připravovat nejen espresso z kávy Nicola Premium. V nabídce vystřídá Pellini a bude i rozšířena nabídka nápojů, které se zde budou z kávy připravovat.

Nicola v kavárně Záhrada

Od března dostanete šálek kávy Nicola také v kavárně Záhrada café therapy. Obsluha Vám kávu připraví z oblíbené směsi Nicola Mundo Novo, která je certifikována na dodržování podmínek spravedlivého obchodu - Fair trade.

Echo caffé

10. 10. 2011 v 10 hodin se v Přerově na Kratochvílové 7 otevírá nová kavárna Echo caffé s knihkupectvím Mezi Světy.

Káva Nicola v kavárně Hraběnka na DejSiTo.cz

Do půlnoci z 17. na 18. 10. 2011 máte možnost zakoupit poukaz na dvě kávy Nicola, dva dezerty a dvě vody Rájec v kavárně Hraběnka na Kobližné 1. Poukaz je platný do 5. 1. 2012.

Týden kávy Brno 2011

Káva Nicola v kavárně Hraběnka na Slevomatu

Nyní máte jedinečnou možnost ochutnat kávu Nicola Premium v kavárně Hraběnka v centru Brna. Pokud do 29. 5. 2011 zakoupíte Voucher na Slevomat.cz získáte dvě porce kávy, bábovky a minerálky se slevou 55%.

Nicola v kavárně Hraběnka

Kávu Nicola si můžete nově vychutnat v kavárně Hraběnka v centru města Brna. Bývalá kavárna Safary (Etno) na Kobližné 1, pár kroků od náměstí Svobody, změnila provozovatele.

Nicola Mundo Novo

V nejbližší době se můžete těšit na rozšíření nabídky o směs Nicola Mundo Novo. Tato směs splňuje podmínky spravedlivého obchodu a je certifikována ochranou známkou Fairtrade®.

Rozdáváme šálky zdarma!

Káva Nicola nově v Dárkové prodejně Darex

Pokud chcete pod stromeček nadělovat kávu Nicola, můžete ji nově zakoupit i na ulici Kounicova 19 v Dárkové prodejně Darex nebo v Brně-Bystrci v prodejně Potraviny-lahůdky.

Prezentace kávy Nicola a kávovarů Fiamma

Ve dnech 7. a 8. 10. 2009 probíhala v areálu velkoobchodu Maso-Profit, Průmyslová 5, Praha prezentace kávy Nicola a kávovarů Fiamma spojená s ochutnávkou.

Spuštěna stránka Café Portugal na Facebooku

12. 10. 2009 byla spuštěna stránka Café Portugal na síti Facebook. Staňte se naším fanouškem a budete informování o aktualitách, naleznete zde nejrůznější informace, můžete vkládat svoje příspěvky do diskusního fóra nebo fotky a videa do naší galerie.

Spuštěny internetové stánky

Internetové stránky Café Portugal, které jste právě navštívili, byly spuštěny v nedávné době a usilovně pracujeme na jejich plném zprovoznění. Naleznete zde nejrůznější informace o nás, o nabízených produktech, kontakty na naše partnery a další. Stránky budou průběžně aktualizovány a budou Vás tak informovat o všem aktuálním, co se týká Vás i nás.